top of page

İK Politikamız

Hizmet sektörü, en önemli kaynağı olan insandan oluşan yapısıyla, yine insanın beklentilerini karşılamak üzere yapılandırılmış bir sektördür. Bu yaklaşımla ELZEolarak bizim de insana olan yaklaşımımızın altında bu gerçek yatmaktadır.

Her seviyedeki çalışanlarımız, şirketimizin başarıya ulaşması için gerekli olduğuna inandığımız en önemli varlığımızdır.

ELZE’de işe alım, oryantasyon, işbaşı eğitimleri, yetkinlik bazlı performans yönetimi, atama, terfi ve elde tutma sistemi, ücretlendirme ve prim sistemi ile çıkış mülakatları belirli şirket standartlarına göre yürütülür. ELZE’de düzenli olarak yapılan çalışanların memnuniyetlerini ölçme amaçlı anket çalışmalarıyla ölçülen ve çalışanların işlerine bağlılıklarını ve operasyonel standartlarını yükseltmeyi hedefleyen bir eğitim sistemi vardır.

ELZE, çalışanlarını mesleki ve kişisel gelişim açısından geliştirici ve operasyonel açıdan becerilerini arttırmaya yönelik eğitim programları ile kendi eğitim olanaklarıyla desteklemenin yanı sıra; özel gelişim ihtiyaçları ve hedefleri doğrultusunda dış eğitim kuruluşlarından da eğitim desteği alır.

ELZE’deki kariyer basamaklarının ilki çalışan mavi yaka personellerimizdir ve ELZE’de her çalışanımız, eğitim ve gelişim destek programlarının da yardımıyla hiçbir ayrım veya kayırmaya tâbi olmaksızın yükselme şansına sahiptir. ELZE’de tüm işe alım ve terfi sistemi eşit fırsat ilkesine dayanır, tüm adaylar aynı şartlarda ve şeffaflıkla değerlendirilir.

Konut, site ve tesis yönetiminde
Profesyonel çözümler sunar

Yakuplu Mahallesi

Hürriyet Bulvarı No:1 D:64

Skyport Rezidans 34520

Beylikdüzü / İstanbul

0850 309 35 02

0533 969 18 55

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Thanks for submitting!

bottom of page