top of page

Tesis Yönetim Hizmetleri

Elze Group Yönetim, Tesislerin ihtiyaç duyduğu tüm hizmetlere karşılık verebilen, Tesis ziyaretçilerinin ve çalışanlarının daha Konforlu alanlarda zaman geçirmelerini sağlayan Profesyonel Yönetim Şirketidir. Tesis Yönetimi konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile, Müşterilerinin isteklerini yönlendirebilen Elze Group, Güvenlik Sistemleri, Fiziki Güvenlik Hizmeti, Elektronik Güvenlik Hizmeti, Endüstriyel Temizlik Hizmeti, Teknik, Çevre Düzenleme konularında müşterilerine kurumsal çözümler sunmaktadır.

İhtiyaç duyulan tüm hizmetleri bünyesinde barındıran Elze Group, dış hizmet alımlarını minimize ederek Maliyetleri düşürmeyi hedeflemektedir. Tesis Yönetiminde önem arz eden Maliyet, Sürdürülebilirlik, Güven, Kalite gibi değerleri ön planda tutarak Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı başarmıştır.

Hizmet anlayışımız, Müşterilerimizin her alanda ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve çözüm bulmaktır. Güvenli, Temiz ve Konforlu alanlarda yaşam sürdürmelerini sağlamaktır. 

Tesislerin öncelikli ihtiyacı olan Güvenlik ve Temizlik konularında, geniş temizlik araç parkuru ile, her alanda ve şartta en iyi hizmeti verebilen Elze, Kira Yönetimi, Otopark düzeni, Yasal mevzuatlar ve sorumluluklar, muhasebe, hukuk alanlarında da müşterilerine hizmet sağlamaktadır.

Tesis Yönetiminde Güvenliğin sağlanması?

Güvenlik konusu, temel ihtiyaçlar arasında ilk sıralarda yer alan, bireylerin can ve mal güvenliğinin sağlanması için gerekli olan temel ihtiyaçtır. Tesisler de, çalışanların ve ziyaretçilerin can ve mal güvenliğinin sağlanması çok önemlidir. Bu konuda gerekli önlemlerin alınması Tesis Yöneticilerinin sorumluluğundadır. Tesis Yönetimi, giriş çıkış güvenliği, otopark güvenliği, ürün güvenliği, kişi güvenliği ve çalışan güvenliğini sağlamak için gerekli olan önlemlerin alınması için Güvenlik Risk Analizi hazırlayıp gerekli olan Güvenlik Hareket tarzını belirlemelidir. Güvenlik Konusunda hizmet vermeye yetkili olan Özel Güvenlik Şirketleri, bu ihtiyacı karşılayabilecek, kanunlar çerçevesinde hizmet veren ve yetkili kurumlardır. Tesislerde Güvenliğin sağlanması, bu yetkiye sahip Özel Güvenlik Şirketleri tarafından sağlanabilmektedir. Özel Güvenlik Şirketleri, Konusunda eğitim almış Özel Güvenlik Görevlileri ile bu hizmeti sağlamakta ve Tesisin gerekli olan tüm Güvenlik ihtiyacını karşılamaktadır. 

Elze Savunma ve Güvenlik Hizmetleri, Tesislerin ihtiyacı olan Özel Güvenlik ihtiyacını kendi bünyesinde olan Güvenlik Şirketi ve Uzman kadrosu ile karşılamaktadır. Elektronik Güvenlik Sistemleri, Fiziki Güvenlik, Otopark Güvenliği, Ürün Güvenliği gibi konularda Tesislerin Güvenlik ihtiyacını karşılayabilmektedir.

Tesis Yönetiminde Temizlik hizmeti?

Temiz, Hijyen kurallarına uyan tesisler her zaman tercih edilen kurumlar olmaktadır. Ziyaretçilerin ve çalışanların sağlığının korunması, temiz ve düzenli bir tesis de vakit geçirmek, tuvalet, asansör gibi alanlarda hijyen sağlayabilmek bir tesisin kalitesini gösteren en önemli hususlardır. Tesis Temizliğinde, Fiziki temizlik personellerinin yanı sıra, Endüstriyel Temizlik makinelerinden de destek alınmalıdır. Temizlik konusunda iş gücünün azaltılması ve verimin artırılması için doğru temizlik makineleri ile daha verimli hale gelen temizlik hizmetleri, profesyonel temizlik şirketleri ile daha da verimli hale gelmektedir.

Tesis Yönetim Hizmetleri altında Temizlik Hizmetini kendi bünyesinde veren Elze Group, daha temiz bir yaşam için her geçen gün kendini geliştirmektedir.

Konut, site ve tesis yönetiminde
Profesyonel çözümler sunar

Yakuplu Mahallesi

Hürriyet Bulvarı No:1 D:64

Skyport Rezidans 34520

Beylikdüzü / İstanbul

0850 309 35 02

0533 969 18 55

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Thanks for submitting!

bottom of page