top of page

İş Merkezi ve Plaza Yönetim Hizmetleri

İş hayatının giderek gelişmesi ve Kurumsallaşması ile, İş Yerleri daha kurumsal görünmek, daha merkezi olmak adına iş yerlerini Plazalara taşımak durumda kaldılar. İşçilerin tüm günlerini geçirdiği iş yerlerinde, işçilerin müreffeh bir ortamda çalışabilmeleri için bazı önlemlerin alınması gerekmektedir. Kanun nezdinde İş Güvenliği olarak adlandırılan bu düzenleme, sadece İş Güvenliği kurallarına uyarak sağlanamamaktadır. İşverenler, İş sağlığı ve Güvenliği kurallarının yanı sıra, işçilerin can ve mal güvenliğini sağlamak, temizlik ve hijyen kurallarının gereksinimleri, yemek ihtiyacı ile bağlantılı gıda güvenliğinin sağlanması gibi konularda da önlem almak durumdalardır.

Elze Group Yönetim Şirketi, İş Merkezi ve Plaza Yönetiminde müşterilerinin taleplerini karşılayabilen, can ve mal güvenliğinin sağlanması, hijyen kurallarına uyulması, bütçe yönetimi, kiracı - malik ilişkileri, tadilat, bakım, onarım gibi konularda uzmanlaşmış ekibi ile taleplere karşılık veren İş Merkezi ve Plaza Yönetim Şirketidir.

İş Merkezi ve Plaza Yönetimindeki tecrübesi ile, çalışanların ve ziyaretçilerin konforlu bir ortamda zaman geçirmelerini sağlayan Elze, Kurumsal yaklaşımı ve çözüm odaklı yaklaşımı ile müşterilerinden takdir toplamayı başarmıştır.

Konut, site ve tesis yönetiminde
Profesyonel çözümler sunar

Yakuplu Mahallesi

Hürriyet Bulvarı No:1 D:64

Skyport Rezidans 34520

Beylikdüzü / İstanbul

0850 309 35 02

0533 969 18 55

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Thanks for submitting!

bottom of page