top of page

Site ve Konut Yönetim Hizmetleri

Toplu yaşam alanları, insanların bir alanda yaşadığı, farklı kültür, mezhep, inançların bir araya geldiği kurumlardır. Bu kadar farklı insanların bir arada yaşadığı alanların Yönetilmeye, düzene ve kurallara ihtiyacı olmaktadır. Güvenli, Temiz, Bakımlı ortamlarda yaşam sürdürebilmek her insanın hakkıdır. Bu Konforun sağlanması için bir Yönetim planı belirlenmeli ve kurallar getirilmelidir. Bu ihtiyaçlar ve sorunlar neticesinde " Kat Malikleri Kanunu " olarak adlandırılan kanun devreye sokulmuş ve bu Yönetim planı yasal çerçevede koruma altına alınmıştır. Site ve Konutlar belirli ihtiyaçların karşılanması ve hizmetlerin alınması için belirli Aidatlar belirlerler ve toplanan bu ödenekler ile yaşam alanında ihtiyaç duyulan hizmetler satın alınır.

Sitelerin ve yaşam alanlarının artması ile Site Yönetim Hizmetleri konusunda profesyonel şirketlerin kurulması, Yönetim işini daha profesyonel ve kurumsal hale getirmiştir. 

Elze Site ve Konut Yönetim Hizmetleri, Sitelerin ihtiyaç duyduğu; Yönetim, Özel Güvenlik, Temizlik, Peyzaj, Teknik gibi konularda kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Sitelerin ihtiyaç duyduğu tüm taleplere karşılık verebilen Elze Group, daha güvenli ve konforlu alanlar sağlamaktadır. 

Site ve Konut yönetiminde, profesyoneller ile yola devam eden Elze Group, İstanbul genelinde +13000 site sakinine hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Konut, site ve tesis yönetiminde
Profesyonel çözümler sunar

Yakuplu Mahallesi

Hürriyet Bulvarı No:1 D:64

Skyport Rezidans 34520

Beylikdüzü / İstanbul

0850 309 35 02

0533 969 18 55

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Thanks for submitting!

bottom of page